top of page

Matusiak Coaching - Włocławek

W grudniu 2017 Bartosz wystąpił w swoim rodzinnym mieście Włocławku na zaproszenie Matusiak Coaching. Wykład przeprowadzony przez Bartka dotyczył Komunikacji na linii trener-rodzic-zawodnik, a dotyczył właściwego budowania współpracy od samego początku sezonu.
Spotkanie było niezwykle pozytywnie odebrane przez trenerów, którzy również na co dzień mierzą się z problemem KOR-u w swoich klubach. Była to również okazja do dyskusji oraz podzielenia się spostrzeżeniami dotyczącymi komunikacji z rodzicami. Niezwykle ciekawą recenzję w postaci map myśli przedstawili nasi koledzy z Piłki Nożnej dla Dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z relacją Kuby Śpiegowskiego!
"Dwa miesiące temu, w grudniu 2017, byliśmy razem z Michałem na szkoleniu organizowanym przez Rafała Matusiaka (Matusiak-Coaching) we Włocławku. Pierwszy raz szkoliłem się jako trener w moim rodzinnym mieście! Jednym z prelegentów był Bartosz Zawidzki z Psychosportica. Dzisiaj chciałbym podzielić się moimi notatkami z tego wystąpienia. "

Więcej:

http://pilkanoznadladzieci.pl/trener-rodzic-zawodnik-notatki/

36 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page